Yazı kategorisi: Aşkkkkkk &SeVDaaaaa

Nereye çekersen oraya gider :)

Biz şairler yazarlar içimizdeki gerçekleri bazen de düşlerimizi yazarız. Geçeriz klavyenin başına yazarız da yazarız. Gerçekler hangi renk olursa olsun, hayal dünyamızın renkleriyle değiştiririz. Bir ressam nasıl bir resme can verirse bizde yazıya can veririz. Genelde benim yaptığım bir uygulama vardır. Bir resim seçerim o resmi canlandırırım. Şimdi bir resim seçip o resim hakkında bir yazı yazayım bakalım beğenecek misiniz.

0_1716df_29ff89a8_xl

Çok şiddetli bir yağmur yağıyordu (ayakları çıplak üstü başı yırtık ve yaralanmış ayaklarından kan akıyordu). Caddeyi yukarıya doğru koşuyordu nefesi kesilince arada bir duruyor. Ellerini dizine koyuyor nefes nefese kalıyordu.

( Evet burada ele alınacak konu kadın nereye koşuyor. Bir şeyden mi kaçıyor. Bir mutluluğa mı koşuyor. Kim bilir ? Kadının kaderi yazıyı kaleme alanın elinde. Hadi devam edelim bakalım. )

Az öncesine kadar o kadar mutluydu ki! Ancak eşi bir anda rahatsızlanmış ve koşarak dışarı çıktığında bir arabaya el etmişti. Araba durunca Lütfen yardım edin kocamı hastaneye götürelim diye adama söyleyince. Adam da hemen benim tanıdığım bir doktor var iyi arkadaşım olur gel seninle onu getirelim atla arabaya demişti. Kadında ona inanıp arabaya bindiğinde kadını izbe bir yere götürmüştü. Kadın nereye getirdin beni deyince adam arabayı durdurup kadına sarkmış üstünü başını parçalıyordu. Bu ara kadın eliyle torpido gözünden bulduğu sert bir cismi adamı başına vurup. Arabadan korku içinde çıkmıştı. Koşa koşa geldikleri istikamete doğru kaçıyor arada arkasına bakıyordu. Ayağındaki terlikte parçalanmış. Çıplak ayak kalmıştı hatta bir iki kere düşüp ayaklarını taşlara çarpıp parçalamıştı. Ama duramazdı hem adamdan kaçıyor hemde yeni bir umut arıyordu kocasını kurtarmak için koşuyordu. Neyse bu ara bir polis arabasını  karşıdan geldiğini gördü. Arabanın önüne geçti ve polis arabasını durdurdu. Polise kocası için doktor aradığını söyledi. Polis hemen ambulansı eve yönlendirdi ayrıca kadın, kendisine taciz eden adamın yerini gösterdi. Adam hala kendine gelememişti. Polis adamı tutukladı. Polisin biri adamı olay mahallinde beklerken diğeri kadını evine bıraktı. Ambulans eve gelip adamı hastaneye kaldırdılar. Adam doktorların müdahalesi ile iyileşti.

Mutlu son 🙂

Yazar:

Uğur böceğinin resmi sitesidir. Köşe yazısı gönderdiğim gazetelerin web adresleri http://www.anadolugazete.com.tr/ugur-bocegi-10y.htm http://www.ilgazetesi.com.tr/ugur-bocegi-10y.htm https://www.kirsehirarenagazetesi.com/uye/ugurlu Çağlayan gazetesi Boğazlıyan - YoZGaT

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s